ATRAKCJE
GMINA PASYM I OKOLICE

Zanim zrelaksujesz się wieczorem nad jeziorem albo posiedzisz przy ognisku lubisz rozejrzeć się po okolicy? To świetnie – właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótkie zestawienie atrakcji oddalonych nie więcej niż 80km od naszego domu “u Emilii” na Mazurach. Mamy nadzieję, że dzięki temu zestawieniu będzie Ci łatwiej zaplanować urlop z rodziną, przyjaciółmi lub wyjazd integracyjny. Staraliśmy się wziąć pod uwagę różne upodobania naszych gości 🙂 Dlatego zarówno amator szlaków historycznych, jak i fan wycieczek i aktywności na świeżym powietrzu znajdą tu coś dla siebie.

Lubisz aktywny wypoczynek na sportowo? Poniżej znajdziesz linki do parku rozrywki, pola golfowego, a także ośrodka oferującego lekcje jazdy konnej.

Interesuje Cię historia, lubisz podążać jej szlakami? Polecamy Ci wycieczkę do Olsztyna śladami Mikołaja Kopernika, a także wizytę w parku etnograficznym w Olsztynku.

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Zawsze możesz poradzić się z nas, z chęcią Ci pomożemy!

Pasym: Cztery Pory Roku nad Kalwą
Olsztyn: Cztery Pory Roku nad Kalwą  - U Emilii

OLSZTYN

Stare Miasto, obserwatorium astronomiczne i planetarium, czy Muzeum Warmii i Mazur – to tylko niektóre z atrakcji oferowanych przez stolicę województwa warmińsko-mazurskiego

interaktywna mapa atrakcji turystycznych

ŚLADAMI MIKOŁAJA KOPERNIKA

Polecamy zwłaszcza Zamek Kapituły Warmińskiej, czy wspomniane już planetarium. A po długim spacerze warto odpocząć na “Ławeczce Kopernika” na Starym Mieście.

SZLAKI NA MAZURACH

Wycieczka piesza, rowerowa, śladami zabytków na Mazurach czy spływ kajakowy – link poniżej powinien okazać się pomocny przy planowaniu każdej z nich!

szlaki na Mazurach

PARK ETNOGRAFICZNY W OLSZTYNKU

Zainteresowani tym, jak wyglądało kiedyś życie na mazurskiej (i nie tylko) wsi, zachęcamy do wizyty w Parku Etnograficznym w Olsztynku. Koniecznie zajrzyjcie do Pijalni Ziół i spróbujcie Mazurskich Słoików!

Pijalnia Ziół i Mieszanek Ziołowych Jakuba Babickiego – Skansen w Olsztynku (Osada litewska)

MAZURY GOLF & COUNTRY CLUB

Na fanów gry w golfa i spragnionych odrobiny luksusu czeka klub golfowy w Naterkach pod Olsztynem.

PARK ROZRYWKI AKTYWNEJ BARTBO

Głodni wrażeń zdecydowanie powinni odwiedzić to miejsce – park linowy, paintball, quady i różne atrakcje dla dzieci to tylko niektóre z opcji. Park działa także zimą! => BARTBO

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY KALWA

Zlokalizowany nad brzegiem jeziora Kalwa, ośrodek oferuje między innymi kryty basen, kręgielnię i możliwość jazdy konnej. Zimą na gości czeka możliwość wzięcia udziału w kuligu, przejażdżka saniami, a także wycieczka na nartach biegowych. => Kalwa Energopol

 

SPŁYWY KAJAKOWE

Możliwość wypożyczenia sprzętu, odbycia spływu z przewodnikiem, na miejscu dostępne są także mapki tras. => Spływy kajakowe

 

WYCIĄG NARCIARSKI

Mazury może nie kojarzą się z narciarstwem, ale spragnionych tego sportu zachęcamy do wypróbowania wyciągu “Kartasiówka” pod Olsztynem.

 

 

CHCESZ DO NAS PRZYJECHAĆ?
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I REZERWUJ!

KONTAKT

Jak to dobrze, że w dzisiejszych czasach tak łatwo można się ze sobą skontaktować 🙂
Zachęcamy do kontaktu przez WhatsAppa! Wolisz zadzwonić albo wysłać smsa? Nie ma sprawy, poniżej znajdziesz także nasz numer telefonu. Możliwy jest również kontakt mailowy, lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeśli zależy Ci na czasie albo chwilowo jesteśmy nieosiągalni, sprawdź sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami – być może znajdziesz tam także te informacje, których szukasz.

Przed kontaktem zachęcamy do dokładnego zapoznania się z wypisanymi przez nas warunkami wynajmu.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych, RODO:

Grzybowe żniwa w lasach Warmii i Mazur

- Cztery Pory Roku nad Kalwą -
Urlop na Mazurach - Facebook
Urlop na Mazurach - Instagram
Urlop na Mazurach - Pinterest
Urlop na Mazurach - tumblr

Masz pytania? 

Napisz lub zadzwoń do nas na WhatsApp!

Masz pytania? 

Napisz lub zadzwoń do nas na WhatsApp!

Copyright © 2024 Emilia Kruczyk

Made with ❤️ by Fewolino®