LOKALIZACJA I DOJAZD

Pasym, Tylkowo: Cztery Pory Roku nad Kalwą  - U Emilii

Niecałe 30 kilometrów na południowym-wschodzie od Olsztyna, niedaleko od trasy prowadzącej z Olsztyna do Szczytna, leży nieduża miejscowość Tylkowo. Otoczona przez lasy i jeziora jest idealnym miejscem na spędzenie urlopu. To właśnie tam, nad jeziorem Kalwa jest położony dom “u Emilii”, oczekujący gości przez cały rok, bez względu na pogodę.

Tylkowo jest częścią miejsko-wiejskiej gminy Pasym w województwie warmińsko-mazurskim, należącej do powiatu szczycieńskiego. Przebiegającą przez nią droga 53 łączy Olsztyn z Ostrołęką. Odcinek między Olsztynem a Szczytnem jest kręty i przebiega niemalże wyłącznie przez las – jedź ostrożnie! 

Na zdjęciu powyżej zakreśliliśmy dom i podwórko, które w czasie pobytu będzie wyłącznie do dyspozycji Twojej i Twoich współtowarzyszy 🙂

DOJAZD SAMOCHODEM

Jadąc od strony Olsztyna, należy zjechać w lewo z trasy Olsztyn-Szczytno w Tylkowie i jechać drogą asfaltową w kierunku osiedla. Przed przejazdem kolejowym proszę skręcić w prawo. Następnie jechać wzdłuż jeziora około 2km w kierunku Michałek. Tuż za mostem po lewej stronie jest duża, ogrodzona posesja – to tu! Trzeba już tylko skręcić w lewo na utwardzoną drogę i jesteś u celu! 🙂

DOJAZD POCIĄGIEM

Należy wysiąść z pociągu na stacji Pasym PKP, a następnie kierować się drogą asfaltową w kierunku Tylkowa. Przed przejazdem kolejowym należy skręcić w prawo, a następnie iść ok. 2km wzdłuż jeziora w kierunku Michałek. Po przebyciu mostku na rzece, po lewej stronie, zobaczysz dużą, ogrodzoną posesję – jesteś u celu!

KOORDYNATY

53.642798, 20.751253

ADRES

Tylkowo 96
12-130 Pasym

KOD GOOGLE MAPS

“JQV2+4F Pasym”
wystarczy skopiować i wkleić w aplikacji na telefonie!

CHCESZ DO NAS PRZYJECHAĆ?
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I REZERWUJ!

PASYM, TYLKOWO: URLOP NA MAZURACH

- Cztery Pory Roku nad Kalwą -
Urlop na Mazurach - Facebook
Urlop na Mazurach - Instagram
Urlop na Mazurach - Pinterest
Urlop na Mazurach - tumblr

Masz pytania? 

Napisz lub zadzwoń do nas na WhatsApp!

Masz pytania? 

Napisz lub zadzwoń do nas na WhatsApp!

Copyright © 2024 Emilia Kruczyk

Made with ❤️ by Fewolino®