KALENDARZ DOSTĘPNOŚCI

Dom “u Emilii” na Mazurach jest domem całorocznym – to znaczy, że czy leje się żar z nieba, czy świat pokryty jest białym puchem, serdecznie zapraszamy do spędzenia czasu w naszym domu. Staramy się, aby poniższy kalendarz był na bieżąco aktualizowany.

Dlatego przed wysłaniem zapytania rezerwacyjnego, prosimy o sprawdzenie interesujących Cię dat.

Jeśli masz jakieś pytania – zajrzyj do naszej sekcji najczęściej zadawanych pytań, lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem WhatsAppa, maila, telefonu
lub smsa. Albo użyj formularza kontaktowego.

Do zobaczenia!

Dostępne daty na twój wypoczynek 🏡

Dostępny
Zarezerwowane
PWSCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Czy masz jeszcze jakieś pytania? Nie znalazłeś odpowiedzi na naszej stronie internetowej? A może już się zdecydowałeś i chcesz zarezerwować wakacje w naszym schronisku? Skontaktuj się z nami!

Blisko natury – i nie tylko.

Mazury to przede wszystkim liczne jeziora i gęste lasy. Nikomu nie trzeba ich przedstawiać, w te rejony co roku przyjeżdżają tłumy gości chcących poobcować nieco z naturą.

Nasz dom letniskowy “u Emilii” usytuowany jest w połowie drogi między Olsztynem a Szczytnem, w uroczej, niedużej miejscowości o nazwie Tylkowo. Dzięki swojemu położeniu tuż nad jeziorem Kalwa stanowi atrakcyjne miejsce dla tych, którzy chcą spędzić urlop nad wodą, a także dla wędkarzy.

DOM NAD JEZIOREM KALWA

KONTAKT

Jak to dobrze, że w dzisiejszych czasach tak łatwo można się ze sobą skontaktować 🙂
Zachęcamy do kontaktu przez WhatsAppa! Wolisz zadzwonić albo wysłać smsa? Nie ma sprawy, poniżej znajdziesz także nasz numer telefonu. Możliwy jest również kontakt mailowy, lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeśli zależy Ci na czasie albo chwilowo jesteśmy nieosiągalni, sprawdź sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami – być może znajdziesz tam także te informacje, których szukasz.

Przed kontaktem zachęcamy do dokładnego zapoznania się z wypisanymi przez nas warunkami wynajmu.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych, RODO:

Urlop na Mazurach - Facebook
Urlop na Mazurach - Instagram
Urlop na Mazurach - Pinterest
Urlop na Mazurach - tumblr

Masz pytania? 

Napisz lub zadzwoń do nas na WhatsApp!

Masz pytania? 

Napisz lub zadzwoń do nas na WhatsApp!

Copyright © 2024 Emilia Kruczyk

Made with ❤️ by Fewolino®